UWAGA ZAWODY !!! PUCHAR 17 WRZEŚNIA – Borowica k. Krasnegostawu, 19.09.2021 – zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowo-Obronne DRUH im. Rotmistrza Witolda Pileckiego z Janowa Lubelskiego. Zawody odbędą się dn. 19 września 2021r. (niedziela) o godzinie 10.00 na strzelnicy KSS Patron w Borowicy k. Krasnegostawu.

Dla zwycięzców zawodów przewidujemy puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo dla najlepszych uczestników obecnych na zakończeniu zawodów przewidujemy nagrody.

 

 1. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem:
  zawody regulamin PUCHAR 17 WRZEŚNIA, 19 września 2021 Borowica
 2. Rejestracja:
  Rozpoczęcie rejestracji elektronicznej będzie miało miejsce w nocy 13 września 2021r. o godzinie 0.00. Zamknięcie rejestracji internetowej będzie miało miejsce 17 września 2021r.Rejestracja zawodników w dniu zawodów będzie miała miejsce od godz. 9.30 na miejscu, w biurze zawodów, dn. 19 września 2021
  Kliknij poniżej, przeczytaj instrukcję i zainstaluj program:   INSTRUKCJA INSTALACJI PROGRAMU Jest to uaktualniony program KSS PATRON ZAWODY.
  Po uruchomieniu programu należy kliknąć w logo organizatora zawodów w celu rejestracji na zawodach. Proszę zapoznać się uważnie z instrukcją przed instalacją programu.
  Wyjaśnione są tam wszystkie pytania i wątpliwości, które mogą pojawić się na etapie instalacji lub używania programu.
  Po zainstalowaniu programu oraz ewentualnych aktualizacjach, zapisz się na zawody. W PRZYPADKU PROBLEMÓW Z ZAREJESTROWANIEM SIĘ NA ZAWODY PROSIMY O KONTAKT NA ADRES: biuro@druh.com.pl
 3. Uwagi techniczne:
  W  REJESTRACJI INTERNETOWEJ PROSIMY O WPISYWANIE SIĘ NA NAJWCZEŚNIEJSZY MOŻLIWY TERMIN. JEŻELI ZAWODNIK Z PRZYCZYN LOSOWYCH NIE MOŻE STAWIĆ SIĘ NA ZAWODACH A JEST ZAREJESTROWANY – MOŻNA ODWOŁAĆ SWOJE UCZESTNICTWO TELEFONICZNIE POD NUMEREM 696 689 350 W KAŻDEJ CHWILI.
 4. Strzelamy wg. formuły OPEN w następującym konkurencjach: Psp20, Pcz20, Kdw20L, Kdw20S, Trap5 

Organizatorzy: SSO DRUH

About the author: Tomasz Gałucha